Ara
Close this search box.
Yeni "Bağışıklık Sistemi ve Metabolizma" Desteği

Karaciğer, vücudumuzun fabrikasıdır.
Nodibet® bileşenleri, güçlü bir bağışıklık sistemi sağlayabilmek için karaciğer hücrelerinin düzenli bir metabolizma ile çalışmasına ve aktif kalmasına yardımcı olur. Esasen, sağlıklı bir vücut (cilt, kaslar ve bezler…) için gereken tüm temel maddeler karaciğer tarafından sağlanır.

Yararları

Bağışıklık sistemini düzenleyen ve metabolizmayı hızlandıran ayrıcalıklı takviye ve yenilikçi formül; karaciğeri, cildi, böbrekleri, bağırsağı, kasları ve bezleri harekete geçirmeye yardımcı olur. Ürün esasen kronik hastalıklar için etkili ve yararlıdır. Nodibet, üretim ve dolum sırasında herhangi ısıl işlemden geçirilmemiş benzersiz soğuk sıkma yağ (25 C’de hazırlanır) içeriğiyle, metabolizmayı iyileştiren sert jel biçimindeki ilk akışkan kapsüldür. Dozaj şeklinin avantajları: Daha hızlı ve kolay emilir. Dozaj miktarları daha kolay kontrol edilebilir ve genellikle yutulması daha kolaydır. Öz yağları gibi kırılgan içeriklere zarar verebilecek oksidasyon süreci (toz şeklindeki kapsüllerde görülür) riskini giderir.

Nodibet® ve Cilt

Cilt esasen vücudun içindeki durumu, özellikle de karaciğerin işleyişini gösteren bir penceredir. Sağlıklı bir cilt için gereken tüm temel maddeler karaciğer tarafından sağlanır. Nodibed® karaciğerin metabolizmasını uygun seviyede tutmasına yardımcı olur. Daha fazla bilgi için bkz. Rejuline cilt bakımı protokolü

Nodibet® ve Aşırı Kilo

Nodibet® Akışkan Kapsülü 2-3 gün kullandıktan sonra kendinizi daha enerjik hissedecek, ama aynı zamanda iştahınızın azalmaya başladığı fark edince şaşıracaksınız. Kilo vermek veya kilonuzu kontrol altında tutmak istiyorsanız, Nodibet® yeni bir alternatif ve en iyi tercih olacaktır; bu yüzden zayıflama diyetiniz boyunca her gün muhakkak kullanmanızı öneriyoruz. Kilo vermek için kasların ve bezlerin, özellikle de vücuttaki en büyük bez olan karaciğerin metabolizmasını düzenlemeniz gerekir. Bir yandan daha enerjik hale gelirken, diğer yandan iştahınız azalır. NODIBET akışkan kapsülün size yararı budur.

Nasıl İşliyor?

Metabolizma farklı organlardaki hücreleri canlı tutmada en önemli rolü oynadığından, metabolizma seviyesindeki düşünün rahatsızlık hissine yol açacağı ortadadır. Bu nedenle insanları iki gruba ayırmak stratejik bir yöntemdir:

A) Gençlerde optimal bir kilo aralığını tutturmak, ciltlerinin iyi durumda olmasını ve enerjik olmalarını sağlamak çok önemlidir ve bunların hepsi, karaciğerin işleyişine ve organlara ait hücrelerin metabolizmasına bağlıdır.
B) Yaş ilerledikçe de, metabolizma seviyesindeki düşüş vücut hücrelerindeki işlev bozuklukları yüzünden çok sayıda kronik hastalığa yol açabilir. Bu yüzden B grubundakiler için kronik hastalıkların önlenmesi veya mevcut kronik hastalıkların daha da ilerlemesinin engellenmesi çok önemlidir.

Kullanım Şekli

Tercihen aç karnına olmak üzere günde iki kapsül alın. (Kahvaltı ve öğle yemeği) 
Nodibet® vücut metabolizmasını hızlandırdığından, sonuçta bilinç de artacaktır; bu sebeple gece uyku kalitenizi olumsuz engellememesi adına kapsülü öğleden sonra saat 4’ten sonra kullanmamanız önerilir.