Ara
Close this search box.

Nodibet® ilaç değildir. Yenilikçi doğal bir formüle sahip benzersiz bir üründür. Ürün, doğal bileşenlerin stabil kalabilmesi için ısıl işlem görmeyen sert jel sıvı kapsül formunda üretilmektedir. Nodibet’in değerli doğal içerikleri, vücudun sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Nodibet, dünyada sıvı formda Propolis içeren ilk üründür. Bu şekilde, mucizevi bir arı ürünü olan Propolis, iyi bir şekilde emilerek karaciğere ulaşır. Ayrıca, Nodibet, soğuk pres kırmızı biber çekirdeği yağı içeren dünya üzerindeki tek üründür. Dünyada ilk kez soğuk pres keten tohumu yağı da sert jel sıvı kapsül formunda doldurulmuştur.
Kapsülün boş alanında, oksidasyonu önlemek için azot kullanılmıştır. Kapsülün jelatin kaynağı balıktır, bu da dünya çapında kapsül üretimi için en iyi kaynaktır.

Nasıl Çalışır
Otoimmün bozukluk, 80’den fazla hastalığın ana nedeni olarak bilinir. Vücudun tüm organlarını, özellikle karaciğeri etkileyebilir. Egzama, alerji, kronik ağrılar, yorgunluk, Artrit(eklem ağrısı) ve diyabette ilaca direnç gibi rahatsızlıklar otoimmün bozukluğundan kaynaklanır. Nodibet’in yenilikçi formülasyonu sayesinde, Propolis ile birlikte kırmızı biber çekirdeği yağı ve keten tohumu yağı iyi bir şekilde emilir, böylece değerli bileşenler karaciğer ve diğer organlara ulaşır. Karaciğerdeki inflamasyon azaldığında, vücuttaki enerji artar.
Nodibet'in Faydaları
Propolis, arıların mucizevi bir ürünüdür. Tarihsel referansların yanı sıra, Propolis’in bağışıklık sistemini düzenleme ve tip 2 diyabet üzerindeki faydalarını kanıtlayan sayısız akademik çalışma bulunmaktadır. Propolis, bağırsaklar tarafından zor emilen çeşitli flavonoidler içerir. Nodibet’in yenilikçi formülasyonu, Propolis’in bağırsaklar aracılığıyla mümkün olduğunca emilmesini ve özellikle karaciğer gibi organlara ulaşmasını sağlar. Soğuk pres keten tohumu yağı ile ilgili günümüzde yapılan birçok akademik çalışmada, tip 2 diyabet üzerindeki faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Nodibet, naturel soğuk pres keten tohumu yağı içerir. Soğuk pres kırmızı biber çekirdeği yağı, değerli antioksidanlarla doludur. Nodibet, soğuk pres kırmızı biber çekirdeği yağını içeren dünya üzerindeki ilk üründür. Kırmızı biberin, karaciğer fonksiyonları ve diyabet üzerindeki faydaları dünya çapında bilinmektedir.
Kullanım Şekli

Günde 1-2 kapsül alın.
Nodibet kapsülünü yemeklerle birlikte almak daha iyidir.

Kolesterolü düşürür.
İnsülin direncini azaltır.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.
Antienflamatuvar 
Kan basıncını düşürür.

Metabolizmayı iyileştirir.
Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.
Tansiyonu düşürür.