Ara
Close this search box.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nodibet bir ilaç değildir, düzenli kullanım sonucu zamanla görülecek etkiler, metabolizmanın iyileştirilmesi ve farklı organların çalışmalarının düzenlenmesi olacaktır.

Rejuline® teorisine göre, birçok kronik hastalığın nedeni metabolizmanın yavaşlamasıdır.
Bu teoriye göre, metabolizmanın restorasyonu mümkündür fakat zaman alır ve eğer biri metabolizmasını hızlıca arttırırsa (örneğin, insülin enjeksiyonu kullanarak) kronik hastalığının iyileşmesinde etkili olamaz. Sorun yavaş yavaş kendini gösterdiğinden, iyileştirilmesi de yavaş yavaş gerçekleşmektedir.

Vücudun ilaçlara direnci kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçek, bazı ilaçların dozajının doktorlar tarafından arttırılmasının nedenini açıklar. Rejuline® teorisine dayanarak, metabolizmanın yavaşlaması ilaçlara karşı direnç nedenidir. Nodibet®’i alarak, doğal içeriği sayesinde metabolizmanız gelişecek ve vücudunuzun ilaçlara vereceği tepki artacaktır. Nodibet kullanıldıktan sonra böbrek fonksiyonlarındaki iyileşme, bu amaç için önemli bir rol oynar. Nodibet®, kan kolesterol seviyesini de kontrol etmeye yardımcı olur.

Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Evet. Fark edeceğiniz ilk etki iştahtaki azalma olacaktır. Bu amaçla günde iki kapsül alın (sabah ve öğlen tercihen yemekten önce). Kilo verme diyetinde Nodibet®’in alınması, iştahın azalmasının yanı sıra diyetler sırasında asıl sorun olan vücut gücünün korunmasına da yardımcı olacaktır.

Evet. Yaşınız ilerledikçe sindirim sisteminde farklı organların metabolizması yavaşlar, bağırsaklarınızın hareketi yavaşlar ve bu da kabızlığa neden olur. Nodibet® sıvı kapsülü aldığınızda, bileşenleri sayesinde, metabolizma yavaş yavaş iyileşir, bu da “bağırsak hareketini” iyileştirir. Aynı zamanda, karaciğer hücrelerinin metabolizmasının iyileştirilmesi, karaciğerin kan kolesterol seviyesini kontrol etmek için daha iyi performans göstermesine yardımcı olacaktır.

Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız

Nodibet® Sıvı kapsül, içeriği sayesinde, özellikle kas hücrelerinde metabolizmayı kademeli olarak iyileştirir ve giderek kasların işlevselliğini arttırır, böylece yorgunluk hissini azaltır. Ürün% 100 doğaldır ve hiçbir yan etki bildirilmemiştir.

Evet. Nodibet® bileşenleri sayesinde metabolizmayı hızlandırarak böbrekleri aktive eder ve daha fazla idrar yapmanızı sağlayarak toksinleri salgılamasına yardımcı olur.

Genellikle böbrekler düzgün çalışmadığında, toksinler kanda birikir ve bu da farklı hastalıklara neden olur; yüksek tansiyon, cilt sorunları vb.
Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Evet. Yaşınız arttıkça, farklı organların metabolizması yavaşlar ve kas hücrelerinde enerji üretimi düşer, bu da yorgunluğa neden olur. Nodibet® Sıvı kapsül, içeriği sayesinde, metabolizmayı kademeli olarak iyileştirir ve giderek kasların işlevselliğini arttırır.

Beynin ihtiyaç duyduğu birçok temel protein ve enzimi üretmekten sorumlu olan karaciğer fonksiyonunun iyileştirilmesi, beyin hücrelerinin yanı sıra beyin damarlarında da daha iyi performans sağlar. Nodibet® beyin fonksiyonunun iyileştirilmesine ve sorun için ilaç kullanıyorsanız, beynin ilaçlara verdiği tepkinin daha iyi olmasına yardımcı olur.
Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Nodibet® kapsülün bazı tüketiciler tarafından belirtilen şaşırtıcı yararlarından biri de, uykuyu dengelemektir. Sabah veya öğlen saatlerinde alınırsa (günlük 14:00’dan önce), gündüz uyuşukluğunu önler ve aynı zamanda gece uykusunu iyileştirir.

Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Hayır. Nodibet® Sıvı kapsül, özellikle kronik hastalıklardan muzdarip olan herkese önerilen bir gıda takviyesidir. Diyabetik insanlarda Nodibet®, metabolizmayı hızlandırarak, diyabetin semptomlarını hafifletmeye ve vücudun ilaçlara verdiği tepkiyi arttırmaya yardımcı olur.

Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Nodibet® sıvı kapsül alarak, bileşenleri sayesinde, “vücudunuzun özellikle kas hücrelerinin metabolizmasını” geliştirir ve fiziksel aktivite sırasında daha fazla enerji sağlarsınız.
  
Böylece daha az yorgun hisseder ve egzersiz sürenizi de arttırırsınız.

Nodibet® % 100 doğal içeriklerle formüle edilmiştir, kapsülün jelatini dahi ‘balık jelatini’ dir ve içerikler besin maddesi olarak kabul edilir. Nodibet metabolizmayı hızlandırdığından Gestasyonel diyabet için çok yardımcı olabilir. Hamilelik durumunda Nodibet® kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Nodibet®,% 100 doğal içeriklerle formüle edilmiştir, kapsülün jelatini dahi ‘balık jelatini’ dir ve içerikler besin maddesi olarak kabul edilir.
Ancak emzirme durumunda kapsülü almadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Hemoroitler bağırsak fonksiyon bozukluğunun bir sonucudur ve genellikle kronik kabızlık hemoroid oluşumuna neden olur. Rejuline® teorisine göre, bağırsakların doğru çalışması hemoroidleri önlemeye yardımcı olur. Sindirim sisteminde metabolizma yavaşlarsa, bağırsakların hareketi yavaşlar ve bu da kabızlığa neden olur.

Nodibet® sıvı kapsülü aldığınızda, bileşenleri sayesinde, metabolizma yavaş yavaş iyileşir, bu da “bağırsak hareketini” iyileştirir.
Lütfen SSS bölümündeki 1. soruya bakınız.

Nodibet® metabolizmayı hızlandırarak vücudun diyabet ilaçlarına karşı direncini azaltmaya, böylece ayaklarda yorgunluk ve nöropati, kabızlık gibi diyabet semptomlarını azaltmaya yardımcı olur.

Her 596 mg kapsül, aşağıdaki bileşenleri içerir: keten tohumu yağı (Linum usitatissimum L., oil), soya yağında propolis özü (max Glycine L. Merr. Seed), kapsül (BALIK jelatini, boyalar: tartrazin E102, Allura Red E129), Kırmızı Biber yağı (Capsicum annuum var. Longum SENDTN, fruit), soya fasulyesi yağı (Glycine max L. Merr. Seed).