Ara
Close this search box.
Rejutech:

Özellikle Rejuline gül suyu ürünlerinin kullanımı için yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmış cihazlar serisi. Rejutech serisi aşağıdaki ürünleri içerir:

Rejutech Su Püskürteci

Modern teknoloji ürünü bu püskürtücü, benzersiz ve güzel tasarımıyla, mikser tarafından hazırlanmış su partiküllerini akıllı moleküllerin (dozu artırılmış su partikülleri) özelliklerinde herhangi değişim olmayacak şekilde püskürtür; bu su partiküllerinin vücudunuzla ilk temasında, organlarınızdaki hücre aklı üzerindeki etkilerine bizzat tanık olursunuz. Bu cihaz android kablo aracılığıyla bataryayla şarj edilebilir ve transparan su haznesine sahiptir.

Çok yakında...
Rejutech Mikser

(Özel elektromanyetik özelliklere sahip) Akıllı su moleküllerinin Rejuline şişesi içine belirlenen hacimde dağıtımı için tasarlanmış yenilikçi cihaz. Mikserin merkez ekseninden su partiküllerine doğru mavi bir ışık yayılır. Başlat butonuna bastıktan sonra mikser çalışmaya başlar ve tanımlanan süre dolunca çalışmayı durdurur.

Çok yakında...
Rejutech Kablo, Adaptör ve AAA Pil (3,7 V)

Rejuline Su Püskürtecinin özel şarj edilebilir pillerle daha yüksek performans ve maksimum kullanım ömrü sağlaması için yenilikçi bir yaklaşımla teknik olarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Kablo, içindeki LED gösterge ile kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir.

Çok yakında...
Rejutech Şişe

Bu hazne Rejutech Mikserin içine sığacağı ve üzerine takılacağı şekilde tasarlanmıştır. Kaynatılıp soğumuş suyu işaretli çizgiye kadar dökün; ardından Rejuline gül suyunu püskürtür. Rejutech Mikseri takıp başlatın, karıştırma süresinin sonunda, dozu artırılmış suyunuz hazır olacaktır.

Çok yakında...