Ara
Close this search box.
Rejuline® Cilt Bakım Yağı, egzama, dermatit ve sedef hastalığı durumunda cilt ve tırnaklar üzerinde inanılmaz etkileri ve faydaları olan, koruyucu madde içermeyen ve tamamen doğaldır.
Rejuline® Cilt Bakım Yağı, egzama, dermatit ve sedef hastalığından muzdarip insanlara yardımcı olur. Bilimsel referanslara dayanan formüldeki linoleik ve linolenik asit yağları cilt kuruluğuna, akne riskinin
Rejuline cilt bakım yağı %100 doğal bileşiklerden oluşan özel bir üründür. Bilimsel referanslara dayanan ürünün içeriği, egzama ve sedef hastalığında cilt ve tırnak hasarlarının iyileştirilmesine ve vücutta buna bağlı semptomların giderilmesine yardımcı olur.
Egzama, Dermatit ve Sedef hastalığındaki cilt hasarları, cildin farklı katmanlarındaki Oto-İmmün reaksiyonlardan kaynaklanmaktadır. 

1. Şişeyi açmak için kapağı çevirin.
2. Şişe kafasını aşağıda tutun.
3. Yağ yavaşça cilde damlar
4. Biraz damla yeter!

Yağı bölgeye yavaşça dağıtın. Yüz için yağı parmaklarınıza damlatabilir, ardından ürünü yüzünüze dağıtıp bölgeyi ovabilirsiniz. Yağın başta göz kapakları olmak üzere yüzün her noktasına ulaştığından emin olmak için ayna kullanılması tavsiye edilir.

Antienflamatuvar
Akneyi önlemeye yardımcı olur

Nemlendirici
Antioksidan

Yaşlanmayı geciktirici
Koyu halkaları giderir

Cilt sağlığını güçlendirir