Cilt Bakım Yağı
Sunuş

Rejuline Cilt Bakım Yağı koruyucu içermez ve tamamen doğaldır; cilt üzerinde müthiş bir etki ve yarar sağlar. Yaşlanma karşıtı, nemlendirici ve yatıştırıcıdır. Kuruluk ve dermatiti önlemeye yardımcı olur. Bu benzersiz yağ hızlıca emilerek yapışkan bir his bırakmaz. Bu formül her cilt için uygundur! Karpuz çekirdeği yağı, hindistancevizi yağı, erik çekirdeği yağı sayesinde cilde faydalıdır. Ayrıca melez zambak özü yağı ciltte harika ve latif bir zambak kokusu bırakır. Formül omega 3, 6, 9, yağ asitleri ve E vitamini bakımından zengindir; böylece cildin beslenmesinde büyük iyileşme sağlar. Bu ürünün kendine has bir avantajı daha var! İçeriği tırnaklar üzerinde besleyici etkiye sahiptir.

Etkiler ve Beklentiler

Hızlı emilim

Ciltte yumuşama ve parlaklık

Kuruluk ve dermatite yardımcı

Akne riskini azaltır

Cilt lekelerini giderir

Yumuşatıcı ve besleyici

Avantajları

%100 doğal bileşimler

Koruyucu içermez (paraben içermez)

Yenilikçi ve kullanıcı dostu şişe tasarımı Devamı…

Kullanımı kolay ve makyaj astarı için ideal

Yüze anında parlaklık verir

Anında etki; yaş ve yorgunluk izleriyle savaşır

Yüz, eller, tırnaklar ve ayaklar için ideal

Kullanım Şekli

Cildinizi yıkayın ve birkaç dakika bekleyin.

Kapağı çevirerek şişeyi açın.

Şişeyi baş aşağı tutun.

Yağ yavaşça cilde damlayacaktır.

Birkaç damla yeter!

Yağı ilgili bölgeye uygulayın ve cildinize yavaşça yedirin. Yüz için yağı önce parmaklarınıza damlattıktan sonra yüzünüze dağıtabilir ve ilgili bölgeye yedirebilirsiniz. Yağın, gözkapakları başta olmak üzere yüzünüzün her noktasına ulaştığından emin olmak adına ayna kullanmanız önerilir.

10 dakika sonra ilgili bölgeyi ılık suyla ıslatın. Bu işlem için makyaj pamuğu kullanılabilir. Su cilt tarafından emilene kadar bekleyin.

Rejuline cilt bakım yağını günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulayın.

Öneriler:

Kırışıklıklar için cilt bakım yağının günde ikiden fazla kez kullanılması önerilir. 1 dakika boyunca yavaşça cilde yedirin.

Cilt bakım yağı tırnaklarda da son derece etkilidir, bu yüzden ürünü tırnaklarda, özellikle köklerinde kullanmanız önerilir.

Soğuk havalarda ürünü her gün daha fazla kez kullanın. Tıraş veya epilasyon sonrası cilt bakım yağının ilgili bölgede kullanılması (hem kadınlar hem erkekler için) önerilir. Cildi yatıştırır ve akneden ve lokal kronik enflamasyondan korur. 

Cilt bakım yağının etkilerine ve faydalarına bizzat tanık olmak için düzenli olarak yüzünüzün fotoğrafını çekin. 1 hafta, 1 ay vs. sonra, ilk günkü fotoğrafa bakarak cilt özelliklerinizi karşılaştırabilirsiniz. 

Akne Riski Sıfır!

Hindistancevizi yağının antienflamatuvar ve antibakteriyel etkileri, diğer bileşenlerin özellikleriyle birlikte akneleri önlemeye ve tedaviye yardımcı olur.

Deri bezlerinden salgılanan farklı yağları içeren sebum, cilt gözeneklerini kapatan kıvamlı bir maddedir. Genellikle, cildin her gün yıkanması bile gözenekleri temizlemeye yetmez. RSCO cilt gözeneklerine kolayca giren ve yağlı kalıntıları çözen, bu sayede cildi aknelerden koruyan çok hafif yağ asitleri içerir. Yağlı ciltlerde RSCO, su ve sabunla yıkandığında daha kolay çıkacak olan sebumun seyreltilmesine yardımcı olur.

Ayrıca doğal bir tıraş/epilasyon sonrası ürün olarak kullanılabilir;

Cilde bıçakla temas etmek enflamasyona yol açar ve sonuçta, kimi cilt çukurlarının bloke olmasından dolayı akne oluşabilir. Ürün içeriğindeki Omega 3, 6 ve 9 yağ asitleri, enflamasyona sebep olan serbest radikalleri temizleyerek akne oluşumunu önler; ayrıca acıyı azaltır ve ilgili bölgeyi rahatlatır. Soğuk sıkım hindistancevizi yağının cilt üzerindeki antibakteriyel etkisi kanıtlanmıştır; dolayısıyla ürünün bu içeriği akneyi önlemeye veya cilt üzerindeki akneyi tedavi etmeye yardımcı olur.

Bu sebeple yüz veya vücut tıraşı ya da epilasyonundan sonra Rejuline cilt bakım yağını denemenizi öneriyoruz.