Ara
Close this search box.

Alkol Dermatitten Korunma

Günlük ve sık alkol kullanımı vücudun doğal yağını deriden uzaklaştırır, bu nedenle bir süre sonra dermatit ikincil bir hastalık olarak ortaya çıkar! Bununla birlikte, kronik dermatit sorunu olan ve egzamadan muzdarip insanların dezenfekte amacı ile alkol bazlı ürün kullanmamaları tavsiye edilir.

Rejuline Cilt Bakım Yağı’nın Avantajları:

Ürünü kullanarak cildinizi yumaşatabilir ve rahatlatabilirsiniz. Ürünün içeriğindeki doğal yağlar, vücudun kaybolan yağ dengesini kolayca düzenleyecektir. Bileşenlerin antioksidan etkisi nedeniyle, Rejuline cilt bakım yağı alkole bağlı iltihap ve kuruluk belirtilerini hafifletmeye yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Elinize birkaç damla Rejuline Cilt Bakım Yağı uygulayın ve hafifçe ovalayarak emilmesini sağlayın. Ciltte kuruluk hissettiğiniz her an tekrarlayabilirsiniz.

Bağışıklık Sistemini Güçlendir

Bağışıklık sistemi enfeksiyonlardan korunmak için vücutta büyük rol oynar. Nodibet, virüsleri ve bakterileri yok etmek için doğada güçlü bir etken madde olarak bilinen Propolis’e sahip ilk sıvı kapsüldür. Propolis’in virus ve bakterilere karşı savaşmak için bağışıklık sistemini geliştirdiği kanıtlanmıştır. Bu nedenle dünyada Propolis’in çeşitli ürünleri, grip ve bağışıklık sistemi düzenleyici olarak formüle edilmiştir.

Ayrıca tarihte kırmızı biber, bağışıklık sistemini iyileştirmek için en doğal etkin madde olarak biliniyor, bu nedenle tüm dünyada kırmızı biberin, vücudun kanser hücrelerine karşı savaşmasına yardımcı olduğuna inanılıyor.
Nodibet, vücudun bağışıklık sistemini iyileştirmek için eşsiz bir üründür.

Nasıl Kullanılır?

Yemekten sonra 1 kapsül alınması önerilir. (sabah ve öğleden sonra).

Rejuline Cilt Bakım Yağı koruyucu içermez ve tamamen doğaldır; Yaşlanmayı önleyici, Nemlendirici ve Rahatlatıcı özellikleriyle cilt üzerinde müthiş etki ve yarar sağlar. Bu benzersiz yağ hızlıca emilerek yapışkan bir his bırakmaz.

%100 soğuk preslenmiş karpuz çekirdeği yağı, erik çekirdeği yağı, hindistancevizi yağı ve melez zambak çiçeği özü yağı. Tüm doğal ve çiçek özleri

İnsanlar yüzlerindeki lekeler gibi istenmeyen unsurları makyaj veya pudrayla kapatabilir; ancak minimum kozmetik kullanarak parlak ve ferah bir cilde sahip olmayı herkes tercih edecektir.

İngilizce karaciğer anlamına gelen “liver” sözcüğü, yaşam manasındaki “live” kelimesinden türetilmiştir; yani bu organ temel olarak vücudun hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu şeyleri hazırlar! Karaciğer sağlığı yaşamımızı, özellikle bağışıklık sistemimizi garanti altına alır ve cilt sağlığı

Cilt bakımı için üstün kaliteli tamamlayıcı, metabolizmayı hızlandıran yenilikçi formül; karaciğeri, böbrekleri, bağırsağı, kasları ve bezleri harekete geçirmeye yardımcı olur. Ürün esasen kronik hastalıklar için etkili ve yararlıdır.

Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü için eşzamanlı “Karaciğer ve Cilt” bakımının yapılması gerektiğine inanıyoruz. Protokol, Nodibet kapsüllerinin günlük olarak Rejuline Cilt Bakım Yağı ile birlikte kullanımından oluşur.